دوره تحلیل بنیادی مهر 95

به اطلاع کلیه علاقمندان به تحلیل بنیادی سهام و ارزش گذاری اوراق بهادار بورسی می رساند گروه توسعه دانش مالی نماد، اقدام به برگزاری دوره تحلیل بنیادی سهام نموده است. این دوره ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برای کلیه علاقمندان در نظر گرفته شده است. در سطح مقدماتی به نحوه تجزیه و تحلیل صورت های مالی، تخمین سود آوری سنوات آتی سهام شرکت ها و در آخر به ارزش گذاری اوراق سهام پرداخته می شود. در سطح پیشرفته اقدام به تجزیه و تحلیل صورت های مالی و ارزش گذاری شرکت های با صورت مالی خاص مانند بانک ها، بیمه ، لیزینگ، خودروسازی و نیروگاهها پرداخته می شود.

این کلاس ها به صورت کاربردی بوده و در هر جلسه موارد گفته شده به صورت کاربردی در اکسل و همچنین به وسیله اطلاعات موجود در سایت کدال و همچنین تجزیه و تحلیل صنعت در اختیار دانشپذیران گرامی قرار می گیرد.

پیش نیاز شرکت در این کلاس ها آشنایی با مفهوم بورس و نحوه معاملات می باشد و در پایان گواهی نامه معتبر از سوی گروه توسعه دانش مالی نماد به شرکت کنندگان اعطا می گردد.

علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر و آگاهی از شرایط ثبت نام می توانند به وبسایت گروه توسعه دانش مالی نماد مراجعه نمایند و یا با شماره ی زیر تماس حاصل نمایند:

آدرس وبسایت: www.namadfinance.com

شماره تماس: 88706955 

آدرس: تهران - خیابان شهید بهشتی - نرسیده به خیابان ولیعصر - پلاک 488 - طبقه 6.