همایش ریسک و مالی پاییز 95

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در کنکور رشته مدیریت مالی می رساند کلاس ترم پاییز 95 برای کد تجمیعی دروس "مدیریت مالی" و "مدیریت سرمایه گذاری و ریسک" به صورت انحصاری در موسسه نگاره برگزار می گردد. با توجه به در سرفصل های مشترک و همپوشانی بسیار بالای این دو درس توصیه می شود دانشجویانی که تمایل به شرکت در آزمون مدیریت مالی دارند در این دو درس به صورت همزمان ثبت نام نمایند. 

در این کد تجمیعی درس مدیریت مالی بر عهده جناب آقای دکتر مناجاتی و درس مدیریت سرمایه گذاری و ریسک بر عهده اینجانب خواهد بود و توالی تدریس دروس متناسب با نیازهای آموزشی هر دو درس می باشد و این امر ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه دانشجویان محترم، منجر به یادگیری یکپارچه دروس خواهد شد و همچنین پیشنیازهای درس مدیریت سرمایه گذاری و ریسک پیشتر در درس مدیریت مالی به آن اشاره خواهد شد. 

این کلاس ها روزهای دوشنبه (مدیریت مالی) از ساعت 16 تا 20 و روزهای پنجشنبه (مدیریت سرمایه گذاری و ریسک) از ساعت 8:30 تا 12:20 در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از تاریخ 15 آبان 1395 برگزار خواهد شد.

همچنین با توجه به تقاضای دانشجویان برای آشنایی بیشتر با شرایط کنکور ارشد مالی و بررسی کارنامه های رتبه های برتر آکادمی کارشناسی ارشد مالی نگاره در روز 10 ام مهر ماه همایش تخصصی مدیریت مالی با حضور دکتر مناجاتی و اینجانب به طور رایگان در موسسه نگاره برگزار خواهد شد. در این همایش به بررسی دروس تأثیرگذار رشته مالی، نحوه مطالعه دروس و همچنین شرایط تست زنی و مطالعه درس های عمومی و تخصصی پرداخته خواهد شد.

جهت رزرو شرکت در همایش و همچنین اطلاع از برنامه های کلاسی علاقمندان می توانند با شماره تماس و یا وبسایت موسسه نگاره تماس حاصل نمایند.

شماره تماس: 88895070

وبسایت: negareh.ac.ir

آدرس موسسه نگاره: تهران، بالاتر از میدان ولی عصر، نرسیده به زرتشت، کوچه رحمتی بهمبری، پلاک 30. موسسه آموزش عالی آزاد نگاره.

محل تشکیل کلاس ها: تهران، ابتدای بزرگراه جلال آل احمد، زیر پل گیشا، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران.