المپیاد سبدگردانی بهگزین

  • معرفی المپیاد سبدگردانی بهگزین

دانشجویان رشته های مالی و اقتصادی، یکی از گروه هایی هستند که در آینده نقش چشمگیری در معادلات بازارهای مالی و سرمایه گذاری ایفا خواهند کرد و سکاندار اصلی کسب و کارهای مالی و سرمایه گذاری در سالهای آتی و پیشرو خواهند بود. با توجه به اینکه در اکثر رشته های علمی به نحوی یک همایش و المپیاد علمی برگزار می گردد لذا این خلا در رشته مالی و سرمایه گذاری احساس می شود. شرکت کارگزاری بورس بهگزین با همکاری شرکت اطلاع رسانی خدمات بورس وابسته به سازمان بورس و دانشگاههای کشور در راستای فرهنگ سازی و تقویت دانش کاربردی مالی و سرمایه گذاری، اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقات سبد گرانی دانشجویان دانشگاه های کشور نموده است. شرکت کارگزاری بهگزین در راستای شرایط و اهداف ذیل متولی برگزاری این دوره مسابقات می باشد. در این المپیاد دانشجویان بر سر کسب بازده بیشتر با تشکیل پرتفوی های بورسی با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در پایان به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اعطا می گردد.

 

  • شرایط شرکت در المپیاد
  1. داوطلب باید داشنجوی یکی از دانشگاههای تحت نظارت وزارت علوم باشد.
  2. معدل کل دانشجو تا حال حاضر باید بالای 15 باشد.
  3. داوطلب باید دانشجوی یکی از رشته های مدیریت مالی، مهندسی مالی، مجموعه مدیریت، اقتصاد، حسابداری و یا مهندسی صنایع باشد.

 

  • تسهیلات بهگزین

کارگزاری بهگزین پس از بررسی دانشجویان متقاضی، به افراد مشارکت کننده در این المپیاد 10 میلیون ریال اعتبار اعطا می کند و لذا دانشجویان نیاز به هیچ گونه آورده ای برای شرکت در این رقابت ندارند. شرکت کنندگان موظف هستند معاملات خود را در سامانه معاملات آنلاین بهگزین انجام دهند و شرکت کنندگان پس از بازده زمانی یکساله مورد ارزیابی عملکرد قرار خواهند گرفت.

همچنین شایان ذکر است در صورتی که شرکت کنندگان در طول دوره شرکت در مسابقه دچار زیان شده باشند ما به التفاوت سرمایه باقی مانده تا سرمایه اولیه از ایشان اخذ نخواهد شد، به عبارت دیگر دانشجویان شرکت کننده در این طرح نسبت به زیان مصون خواهند بود و کارگزاری بابت زیان پرتفوی مبلغی را از ایشان دریافت نخواهند کرد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت المپیاد سبدگردانی بهگزین مراجعه نمایند:

وبسایت المپیاد سبدگردانی