انتشار کتاب مروری جامع بر مدیریت سرمایه گذاری و ریسک

کتاب "مروری جامع بر مدیریت سرمایه گذاری و ریسک" از سوی انتشارات نگاه دانش و با حمایت کارگزاری بهگزین انتشار یافت که توسط اینجانب تألیف و ترجمه شده است. این کتاب مشتمل بر 15 فصل بوده که متناسب با سرفصل های دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی می باشد و کلیه مطالب درس مدیریت سرمایه گذاری متناسب با مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین سرفصل های مد نظر قرار گرفته در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت مالی از رفرنس های معتبر داخلی و خارجی تألیف و ترجمه گردیده است.

در نگارش متن کتاب سعی بر آن بوده است که مطالب به طور کامل و با رعایت ایجاز به صورت مفید و کاربردی ارائه گردد و در هر بخش مثال هایی مرتبط با هر نکته ارائه و حل شده است. همچنین به علت وجود نقص در برخی از کتاب های داخلی و همچنین نامناسب بودن برخی از نمودارها و رابطه ها و داشتن اشتباهات سهوی، در این کتاب تلاش نگارنده بر این موضوع موکد بوده است که اشکالات مذکور با توجه به رفرنس های معتبر بین المللی وجود نداشته باشد و اثبات کلیه روابط مهم قرار گرفته در هر فصل در پایان فصل ارائه گردد که دانشجویان از صحت روابط اطمینان کامل یابند.

همچنین در پایان این کتاب بخشی مربوط به سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آزاد و سراسری رشته مدیریت مالی تخصیص داده شده است که دانشجویان گرانقدر پس از مطالعه کتاب بتوانند نمونه سوالات این درس را در آزمون ارشد و دکتری مورد بررسی قرار دهند و در پاسخ نامه، پاسخ تشریحی کاملی برای سوالات در نظر گرفته شده است. 

علاقمندان می توانند از تاریخ یکم آبان ماه با مراجعه به انتشارات نگاه دانش و یا از طریق وبسایت این انتشارات اقدام به تهیه این کتاب نمایند.

 

نشانی انتشارات: تهران، خ 12 فروردین، بین شهدای ژاندارمری و وحید نظری، ساختمان ناشران، طبقه دوم، انتشارات نگاه دانش

تلفن پاسخگوی خرید آنلاین کتاب فقط از ۱۰ تا ۱۲ صبح ۶۶۴۸۶۱۵۴  (خانم ساسانی)

وبسایت نگاه دانش