کد تجمیعی اینجانب در درس ریسک و مالی

با توجه به حذف درس مدیریت مالی از کنکور سال جاری برای سایر رشته های مدیریت با توجه به تخصصی بودن هر دو درس "مدیریت مالی" و "مدیریت سرمایه گذاری و ریسک" در رشته مدیریت مالی و این که مطالب این دو درس همپوشانی و اشتراکات بسیاری دارد، دانشجویانی که علاقمند هستند درس مدیریت مالی و درس سرمایه گذاری و ریسک را در یک کد تجمیعی و یگپارچه با تدریس اینجانب داشته باشند، می توانند در کلاسهای جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران ثبت نام نمایند. از جمله مزایای این کد تجمیعی مرتبط نمودن مطالب تدریس شده هر دو درس و حفظ یکپارچگی و ترتیب مطالب است و همچنین پرهیز از تکرار دوباره مطالب مشترک میان هر دو درس جهت صرفه جویی در وقت و هزینه دانشجویان می باشد.

 

1- زمان بندی کلاس ها:

شروع کلاس ها از هفته سوم تیرماه می باشد که مجموعاً 100 ساعت کلاس آموزشی در دو روز هفته برای دانشجویان گرانقدر در نظر گرفته شده است.

چهارشنبه ها (مدیریت سرمایه گذاری و ریسک): از ساعت 16 الی 20

پنجشنبه ها (مدیریت مالی): از ساعت 16 الی 20

 

2- زمان بندی مشاوره

کلیه دانشجویان محترم می توانند جهت مشاوره  تحصیلی رشته مدیریت مالی در روزهای سه شنبه 9 و 16 تیرماه و پنجشنبه 11 تیرماه از ساعت 18 الی 20 با هماهنگی قبلی در جلسه مشاوره حضور پیدا نمایند (هماهنگی از طریق اعلام درخواست خود به ایمیل مندرج در سایت).

 

3- شرایط تخفیف:

دانشجویان گرانقدر می توانند تا 17 تیرماه با استفاده از ثبت نام از طریق فرم مندرج در ذیل این اطلاعیه و با دریافت کد رهگیری شش رقمی و مراجعه به واحد ثبت نام جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران از تخفیف 10% هزینه کلاس کد تجمیعی مالی و ریسک استفاده نمایند.

 

4- مکان برگزاری کلاس ها:

مکان برگزاری کلاس ها واقع در مرکز آموزش های جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به آدرس تهران - ميدان وليعصر - بلوار كشاورز - بين خيابان طوس و فلسطين - شماره 118 می باشد.

  • تلفن : 84650 (021)

 

تکمیل فرم تخفیف