آغاز ثبت نام آزمون گواهی نامه های بورسی

 

به اطلاع کلیه داوطلبان بیست و سومین دوره از آزمون های گواهی نامه های حرفه ای بورس اوراق بهادار می رساند، سازمان بورس و اوراق بهادار براي صدور گواهي نامه هاي حرفه اي بازار سرمايه، آزمون هاي زير را برگزار خواهد کرد:

1- اصول بازار سرمايه

2- معامله گري بازار سرمايه

3- مديريت نهادهاي بازار سرمايه

4- کارشناسي عرضه و پذيرش

5- تحليل گري بازار سرمايه

6- مديريت سبد اوراق بهادار

7- ارزش يابي اوراق بهادار

ثبت نام بيست و سومين دوره از آزمون هاي حرفه اي بازار سرمايه از ساعت 8 صبح روز يکشنبه مورخ 1393/4/1 آغاز و در ساعت 24 مورخ 1393/4/7 به پايان خواهد رسيد.

داوطلبين براي ثبت نام مي توانند به پايگاه الکترونيکي اداره آموزش و امور گواهي نامه هاي حرفه اي بازار سرمايه به آدرس http://reg.seo.ir مراجعه نمايند. براي اين منظور لازم است هر داوطلب عضو سايت شده و پس از وارد نمودن اطلاعات خود و دريافت نام کاربري و کلمه عبور، نسبت به ثبت نام اقدام نمايد. (نام کاربري و کلمه عبور توسط خود داوطلب به نرم افزار داده مي شود، لذا در حفظ و نگهداري آن دقت نماييد.) همچنین توصیه می نماید، با توجه به شلوغی سایت مذکور در ساعات پایانی مهلت ثبت نام، داوطلبان گرانقدر خرید اعتبار و ثبت نام اینترنتی خود را به لحظات پایانی مهلت اعلامی موکول ننمایند.

همچنین در رابطه با شرایط جدید آزمون معامله گری، به اطلاع می رساند که متقاضیان دریافت گواهی نامه معامله گری باید در آزمون معامله گری بازار سرمایه شرکت نمایند، این آزمون شامل مقررات اصول بازار سرمایه و مقررات معامله گری می باشد که سرفصل های آن در اینجا قابل ملاحضه می باشد.