ثبت نام آزمون گواهی نامه های حرفه ای بورس

سِبا : رییس اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در بیست و یکمین دوره آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه‏، روز ‌شنبه، ١5 تیر ماه از طریق سایت اینترنتی reg.seo.ir آغاز می‌شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار به نقل از سنا حیدر فروغ ‌نژاد با اشاره به برگزاری بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه در روزهای 7 و 8 شهریورماه  سال جاری افزود: این آزمون‌ها در 9 آزمون اصول بازار سرمایه، معامله‌گری اوراق تامین مالی، معامله‌ گری بورس کالا، معامله‌ گری ابزار مشتقه، مدیریت نهادهای بازار سرمایه، کارشناسی عرضه و پذیرش، تحلیل‌ گری بازار سرمایه، ارزشیابی اوراق بهادار و مدیریت سبد اوراق بهادار، برگزار می شود.

فروغ نژاد با بیان اینکه فرآیند ثبت ‌نام بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه کاملا اینترنتی و ازطریق سایت اداره آموزش و امور گواهینامه‌های حرفه‌ای به نشانی reg.seo.ir خواهد بود‏، خاطرنشان کرد اطلاعات تکمیلی ‏درخصوص این آزمون ازطریق سایت مذکور در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
وی افزود با توجه به مصوبه اخیر هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار برخی سرفصل درس مقررات گواهی نامه های حرفه ای افزوده شده و همچنین اصطلاحات انگلیسی آزمون های معامله گری بروزرسانی شده است لذا به داوطلبان توصیه می شود تا با رجوع به سایت مذکور از این تغییرات آگاهی یابند.
بیستمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه، اسفند ماه سال 1391 با‌حضور بیش از 9500 شرکت‌کننده در تهران و چهار شهر کشور برگزار شد.